Honor
Recenze mobilních telefonů Honor. Tato značka, která je odnoží čínské společnosti Huawei, je na trhu se smartphony sice teprve krátce, ale i tak si dokázala rychle vydobýt své místo, především díky vybaveným telefonům a příznivým cenám. Po vzoru smartphonů od Huawei využívá ve svých telefonech systém Android s grafickou nástavbou Emotion UI. Jedním z prvních telefonů z portfolia této značky byl Honor 6, jehož nástupcem byl povedený a dobře vybavený Honor 7. Přečtěte si i recenze dalších modelů.

Recenze telefonu Honor 7 Lite

Honor 7 Lite (recenze) – špičkový poměr výkonu a ceny

I když by se mohlo při pohledu na název zdát, že Honor 7 Lite je jen nějakou odlehčenou verzí úspěšného telefonu Honor 7, není tomu úplně tak. Výrobce se spíše snažil využít popularity tohoto modelu, ale ve skutečnosti se jedná jen o jinak pojmenovaný telefon Honor 5C, který je určený pro Čínský trh. Jestli vás zajímá, zda se tento krok výrobci vyplatil a jestli má telefon co nabídnou, začtěte se dále do recenze, prozradíme vám to.

» Číst

Honor 8 recenze

Honor 8 (recenze) – střední třída s duálním fotoaparátem

Vybavené telefony střední třídy s příznivou cenou jdou výrobci Honor od ruky, jak nás o tom přesvědčil již u předchozího modelu Honor 7. V tomto trendu pokračuje i jeho nástupce Honor 8, jehož významnou novinkou je především duální fotoaparát s laserovým zaostřováním, který po vzoru smartphonu P9 ze stáje společnost Huawei, slibuje a skvělé fotky.

» Číst

Honor 5X Recenze

Honor 5X – slušná výbava za dobrou cenu

Po úspěšném modelu Honor 7, který kombinoval slušnou výbavu s příznivou cenou, přichází společnost Honor na trh s novým modelem Honor 5X. Ten překvapí ještě nižší cenou, ale opět zároveň i povedenou výbavou, zahrnující FullHD displej, 13MPx fotoaparát, čtečku otisku prstů a mnoho dalšího. To vám ale již prozradí naše recenze.

» Číst

Honor 7 recenze

Honor 7 (recenze) – výkon za dobrou cenu

Značka Honor, patřící pod společnost Huawei, se zaměřuje především na výkonné mobilní telefony za dobrou cenu. Jedním ze zástupců této značky je právě i Honor 7. Jak dobře si v tomto kompromisu stojí vám napoví recenze.

» Číst