Lenovo logo
Společnost Lenovo je známá v první řadě jako světovým výrobcem počítačů a notebooků. Od roku 2014, po převzetí mobilní divize firmy Motorola Mobility, se zaměřuje i na mobilní telefony a smartphony. Její ambicí při vstupu do světa mobilních telefonů bylo předběhnout Apple a Samsung. Přestože se ji to zatím příliš nedaří, tak má ve svém portfoliu spoustu zajímavých kousků, které stojí za pozornost uživatelů. O tom vás jistě přesvědčí i naše recenze mobilních telefonů Lenovo.

Recenze telefonu Lenovo Vibe P2

Lenovo Vibe P2 (recenze) – Zaměřený na výdrž

Zástupce střední třídy s ohromující výdrží baterie, kvalitní kovovou konstrukcí, špičkovým Super AMOLED displejem a solidní hardwarovou výbavou. I tak by se daly v krátkosti shrnout přednosti modelu Lenovo Vibe P2. Co dalšího může nabídnout vám už detailněji představí naše recenze.

» Číst

Lenovo Vibe Shot Dual SIM Recenze

Lenovo Vibe Shot (recenze) – fotograf s podporou Dual SIM

Hlavním lákadlem smartphonu Lenovo Vibe Shot je především fotoaparát s laserovým zaostřováním a také příznivá cena. Ta, v kombinaci s dobrým výkonem a výbavou, může stvořit lákavý telefon, který zaujme spoustu uživatelů. Naše recenze se na něj podívá do posledního detailu a sami uvidíte, jestli zaujme i vás.

» Číst

Lenovo P70 recenze

Lenovo P70 – výkonný Dual SIM s dlouhou výdrží

Společnost Lenovo nepůsobí jen na poli notebooků, ale v jejím portfoliu je možné nalézt i smatphony. Jedním z nich je právě Lenovo P70, který zaujme především svým výkonem, kapacitou baterie a příznivou cenou. Více o tomto kousku vám prozradí naše dnešní recenze.

» Číst