Samsung logo

Společnost Samsung se díky své inovativnosti řadí mezi jednoho z nejvýznamnějších hráčů na poli mobilních telefonů. Na výběr je celá řada přístrojů, od těch levnějších, přes oblíbenou střední třídu, až po špičkové vlajkové lodě jakou je Samsung Galaxy S7. Kromě samotných smartphonů se zabývá i výrobou další spotřební elektroniky, ať už jde o tablety, televize, nebo různé příslušenství ve formě bezdrátových reproduktorů, chytrých hodinek apod. Z portfolia této značky si jistě vybere každý. Při výběru vám pomohou i naše recenze.

Samsung Galaxy J3 2016 recenze

Samsung Galaxy J3 2016 (recenze) – vybavený drobek za super cenu

Střední třída telefonů je určena uživatelům, toužících po dobře vybaveném telefonu za nízkou cenu. Samozřejmě se to často neobejde bez nějakého toho kompromisu. Jedním ze zástupců takových telefonů je i dnes recenzovaný Samsung Galaxy J3 2016, který je svou výbavou velmi podobný námi dříve recenzovanému modelu Samsung Galaxy J5. Zaslouží si tento smartphone vaší pozornost?

» Číst

Samsung Galaxy A5 2016 recenze

Samsung Galaxy A5 2016 (recenze) – elegantní vytrvalec

Samsung ve své řadě Galaxy A vsází především na telefony střední třídy, které by ale svým elegantním designem a výbavou mohly konkurovat leckterým telefonům vyšší třídy. To výrobce předvedl již u námi dříve recenzovaného Samsung Galaxy A3 2016 a jinak tomu nebude ani u tohoto většího a výkonnějšího modelu s označením A5. Na jaké další rozdíly můžete u něj narazit a co skrývá ve své výbavě vám napoví recenze.

» Číst

Samsung Galaxy A3 2016 recenze

Samsung Galaxy A3 2016 – kompaktní elegán

Novinka Samsung Galaxy A3 2016, přestože je zástupcem střední třídy telefonů, se už na první pohled odlišuje od ostatních telefonů této řady svým vzhledem. Nepůsobí totiž jako běžný plasťák od Samsungu. Není to však jen vzhled, co je na tomto telefonu zajímavého, ale i výbava. Vše vám ale přiblížíme v recenzi.

» Číst

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 – špička mezi smartphony

Samsung Galaxy S6 můžeme bez obav zařadit mezi to nejlepší, co je možné na trhu s chytrými telefony dostat. Vlajková loď Samsungu je přímou konkurencí pro špičkové modely všech ostatních výrobců. Jaký ale vlastně Samsung Galaxy S6 je a co všechno nabízí?

» Číst