Sony

Tato japonská společnost se od svého založení v roce 1946 stihla angažovat v celé řadě segmentů z oblasti elektoniky, zábavy a her. Kdo by neznal třeba oblíbenou herní konzoli Sony PlayStation? Kromě té se zabývá také např. výrobou televizí, fotoaparátů, notebooků atd. Jejímu zájmu neunikly ani mobilní telefony a to již v roce 2001, kdy spolupracovala s firmou Ericsson a prodávala telefony pod značkou Sony Ericsson. Ta se bohužel nesetkala s takovým zájmem u uživatelů a tak v roce 2012 se značka přetransformovala na Sony Mobile Communications a začala vyrábět telefony pod značkou Xperia. Prvním modelem uvedeným pod touto novou samostatnou značkou byl telefon Xperia S. Zajímavostí je, že velká část telefonů od Sony se vyznačuje voděodolností a odolnosti vůči prachu, jako je tomu třeba u telefonů Xperia M4 Aqua, Xperia Z3 Compact nebo Xperia Z5 Compact. Další informace o jednotlivých modelech se dozvíte z naších recenzí.

Sony Xperia X Compact (recenze) – Drobek se slušnou výbavou

Už ze samotného názvu je patrné, že Sony Xperia X Compact bude vynikat kompaktními malými rozměry, jak už je to obecně typické pro řadu Compact od Sony. To může být v dnešní době telefonů s většími rozměry pro někoho podstatná výhoda při výběru nového přístroje. Jak se výrobci podařilo do takto malého těla vše vměstnat …

Sony Xperia X Compact (recenze) – Drobek se slušnou výbavou Číst dál »

Sony Xperia M4 Aqua – voděodolný krasavec

Voděodolnost u mobilních telefonů od Sony není dnes již žádnou novinkou. Výjimkou nebude ani Sony Xperia M4 Aqua, o kterém bude naše dnešní recenze. Do voděodolného a zároveň pěkného a elegantního těla, výrobce zabalil solidní výkon i kvalitní displej. Vznikl tak povedený telefon vyšší střední třídy, který si jistě zaslouží vaší pozornost.

Sony Xperia Z5 Compact – malý, ale výkonný smartphone

Jak už samotný název napovídá, Sony Xperia Z5 Compact se vyznačuje kompaktním tělem s malými rozměry. Pokud máte obavy, že malé rozměry budou na úkor výbavy s celou řadou kompromisů, jste na omylu. Sony Xperia Z5 Compact vychází z jejího předchůdce Sony Xperia Z3 Compact, jehož recenzi jme vám přinesli již před nějakým tím pátkem. …

Sony Xperia Z5 Compact – malý, ale výkonný smartphone Číst dál »

Sony Xperia Z3 Compact – výkonná výbava v malém těle

Pokud dáváte přednost menším mobilním telefonům, ale přesto požadujete výkonné zařízení s plnohodnotnou výbavou, tak dnešní recenze telefonu Sony Xperia Z3 Compact bude přesně pro vás. Už při pohledu na parametry vypadá tento mobilní telefon jako ideální zařízení, jak si ale ve skutečnosti vede?

Přejít nahoru