Huawei

Značka Huawei dominuje na poli mobilních telefonů hned po boku značek jako Apple a Samsung. Může za to i její inovativnost, spolu s důrazem na kvalitu produktů, působivý design, nejmodernější výbavu a adekvátní cenu. O tom vás můžou přesvědčit i naše recenze Huawei telefonů.

Portfolio produktů této značky je rozděleno do několika produktových řad. Jednou z nich je řada s označením Mate, ve které se výrobce zaměřuje na co nejdokonalejší technologii. Další řady se liší písmenky v označení telefonů. Řada P zaujme především příznivce módy, působivého designu a zároveň i moderních technologií. Písmenko G zastupuje telefony střední třídy s dokonalou hodnotou. Řada Y se řadí spíše do nejnižší cenovou kategorii telefonů, přesto ale stále s dobrou výbavou.

Samotnou kategorií potom tvoří mobilní telefony produkované pod samotnou značkou Honor.

Huawei Y5 II (recenze) – levný smartphone se slušnou výbavou

Zástupce nejnižší třídy smarphonů Huawei Y5 II je určený těm, kteří mají hluboko do kapsy, ale přesto chtějí chytrý mobilní telefon s Androidem. Se svou cenou nepřesahuje ani 3 000 Kč, ale i tak nabízí ve své výbavě vše, co může běžný uživatel potřebovat. Vyplatí se za tu cenu, nebo se nízká cena naopak negativně …

Huawei Y5 II (recenze) – levný smartphone se slušnou výbavou Číst dál »

Huawei P9 – stylový smartphone se špičkovou výbavou

Vlajkové lodě se mohou vždycky pyšnit tím nejlepším, co daný výrobce nabízí. Ani Huawei se svým modelem Huawei P9 není výjimkou. Ba právě naopak. Tímto nástupcem předchozího modelu Huawei P8 nastavil výrobce laťku vlajkových lodí hodně vysoko. Asi nejvýznamnější novinkou oproti mladšímu bratříčkovi je dvojitý fotoaparát Leica. Ten ale není jediným lákadlem tohoto modelu. Čím …

Huawei P9 – stylový smartphone se špičkovou výbavou Číst dál »

Huawei P8 Lite – vybavený krasavec za nízkou cenu

Jak už bývá u výrobců mobilních telefonů často zvykem, spolu s vlajkovou lodí, která má nabídnou to nejlepší od daného výrobce, uvádí na trh i jeho odlehčenou a levnější variantu. Výjimkou není ani Huawei P8 (viz. naše nedávná recenze telefonu Huawei P8).

Huawei P8 – výkonný elegán za slušnou cenu

Huawei P8 je zástupcem řady P, která se vždycky vyznačovala kvalitními materiály a pěkným zpracováním. Jinak tomu není ani u tohoto modelu. Kromě vzhledu samotného zaujme také svojí výbavou, výkonem a velmi dobrou cenou.

Přejít nahoru