Lenovo

Společnost Lenovo je známá v první řadě jako světovým výrobcem počítačů a notebooků. Od roku 2014, po převzetí mobilní divize firmy Motorola Mobility, se zaměřuje i na mobilní telefony a smartphony. Její ambicí při vstupu do světa mobilních telefonů bylo předběhnout Apple a Samsung. Přestože se ji to zatím příliš nedaří, tak má ve svém portfoliu spoustu zajímavých kousků, které stojí za pozornost uživatelů. O tom vás jistě přesvědčí i naše recenze mobilních telefonů Lenovo.

Lenovo Moto M (recenze) – Střední třída se solidní konstrukcí

Lenovo svými telefony nekonkuruje ve střední třídě tolik, jako např. oblíbený Huawei, Honor či Xiaomi. To se snaží změnit novinkou Lenovo Moto M, která si cestou na trh sebou nese kvalitní kovovou konstrukci, čistý Android, slušnou výbavu i slušný fotoaparát. Bude to v nabité střední třídě telefonů stačit? Uvidíme v dnešní recenzi.

Lenovo Vibe P2 (recenze) – Zaměřený na výdrž

Zástupce střední třídy s ohromující výdrží baterie, kvalitní kovovou konstrukcí, špičkovým Super AMOLED displejem a solidní hardwarovou výbavou. I tak by se daly v krátkosti shrnout přednosti modelu Lenovo Vibe P2. Co dalšího může nabídnout vám už detailněji představí naše recenze.

Lenovo Vibe Shot (recenze) – fotograf s podporou Dual SIM

Hlavním lákadlem smartphonu Lenovo Vibe Shot je především fotoaparát s laserovým zaostřováním a také příznivá cena. Ta, v kombinaci s dobrým výkonem a výbavou, může stvořit lákavý telefon, který zaujme spoustu uživatelů. Naše recenze se na něj podívá do posledního detailu a sami uvidíte, jestli zaujme i vás.

Lenovo P70 – výkonný Dual SIM s dlouhou výdrží

Společnost Lenovo nepůsobí jen na poli notebooků, ale v jejím portfoliu je možné nalézt i smatphony. Jedním z nich je právě Lenovo P70, který zaujme především svým výkonem, kapacitou baterie a příznivou cenou. Více o tomto kousku vám prozradí naše dnešní recenze.

Přejít nahoru