Samsung

Společnost Samsung se díky své inovativnosti řadí mezi jednoho z nejvýznamnějších hráčů na poli mobilních telefonů. Na výběr je celá řada přístrojů, od těch levnějších, přes oblíbenou střední třídu, až po špičkové vlajkové lodě jakou je Samsung Galaxy S7. Kromě samotných smartphonů se zabývá i výrobou další spotřební elektroniky, ať už jde o tablety, televize, nebo různé příslušenství ve formě bezdrátových reproduktorů, chytrých hodinek apod. Z portfolia této značky si jistě vybere každý. Při výběru vám pomohou i naše recenze.

Samsung Galaxy A53 5G recenze

Samsung Galaxy A53 5G (recenze) – Vylepšený nástupce předchozí generace

Mobilní telefon Samsung Galaxy A53 5G navazuje na svého předchůdce Samsung Galaxy A52s 5G. Novinka kráčí v jeho šlépějích a zároveň se jej snaží překonat o něco lepší výbavou. I když vylepšení oproti předchozí generaci není tolik, rozhodně má novější A53 model co nabídnout a na to se podíváme dnes v recenzi.

Samsung Galaxy A33 5G Recenze

Samsung Galaxy A33 5G (recenze) – Minimalista střední třídy

Novinka Samsung Galaxy A33 5G je telefonem, spadajícím do oblíbené řady A od společnosti Samsung, která se soustředí především na telefony s průměrnou cenou, ale přitom s vysokou kvalitou. Jak již název napodídá Samsung Galaxy A33 5G je vybaven 5G technologií. Kromě toho láká také na kvalitní fotoaparát, vysoké rozlišení displeje a moderní procesor. Navíc …

Samsung Galaxy A33 5G (recenze) – Minimalista střední třídy Číst dál »

Samsung Galaxy M21 recenze

Samsung Galaxy M21 (recenze) – Levný telefon s obří výdrží

Novinka od Samsungu z eMkové řady nesoucí označení Samsung Galaxy M21 dokáže zapůsobit nízkou cenou a extrémní výdrží baterie. Snaží se konkurovat telefonům střední třídy s dobrým poměrem cena výkon. Jak se to výrobci povedlo a jak obstojí v silné konkurenci mezi značkami jako Xiaomi, Honor, Huawei apod., se podíváme v recenzi.

Samsung Galaxy A21s Recenze

Samsung Galaxy A21s (recenze) – Dobrý telefon za dobrou cenu

Samsung Galaxy A21s je zástupcem střední třídy, který by rád konkuroval levným telefonům střední třídy od Xiaomi nebo Honor. Jak již to tak v této třídě bývá, slibuje dobrý poměr ceny a výkonu. Pojďme se na něj podívat v recenzi.

Samsung Galaxy A41 Recenze

Samsung Galaxy A41 (recenze) – Nadupaný malý a lehký krasavec

Novinka Samsung Galaxy A41 navazuje na svého předchůdce Galaxy A40. Již ten nabízel v malém těle slušnou výbavu a to navíc za přijatelnou cenu. Jak dobře se Samsungu podařilo zachovat přednosti předchozího modelu a kráčet v jeho šlépějích? Na to se podíváme dnes v této recenzi.

Samsung Galaxy A20e recenze

Samsung Galaxy A20e (recenze) – Za málo peněz hodně muziky

Nižší střední třídu levných telefonů se Samsung rozhodl obohatit o svůj nový model Samsung Galaxy A20e. Ten prakticky za pár korun slibuje dobrou výbavu dokonce např. i s podporou Dual SIM či NFC. Zda obstojí ve své třídě vám prozradíme v dnešní recenzi.

Samsung Galaxy A51 Recenze

Samsung Galaxy A51 (recenze) – Střední třída se slušnou výbavou

Samsung Galaxy A50, jehož recenzi jsme vám před časem také přinesli na našem webu, se stal právem nejoblíbenějším telefonem střední třídy od Samsungu. A není se čemu divit. Tenkrát nabídl solidní výbavu za rozumnou cenu. Na tento úspěch se nyní snaží Samsung navázat modelem Galaxy A51. Povedlo se mu to?

Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10e (recenze) – Kompaktní tělo se spoustou výbavy

Novince Samsung Galaxy S10e se podařilo do velmi kompaktního a navíc elegantního těla schovat spoustu výbavy, od nádherného displeje, přes slušný fotoaparát a výkonné komponenty až po dobrou výdrž baterie. Novinka tak slibuje toho vskutku hodně, takže se na ni pojďme podívat blíže v dnešní recenzi.

Přejít nahoru