Xiaomi

Společnost Xiaomi je čínským výrobcem smartphonů a spotřební elektroniky, který vstoupil na čínský trh mobilních telefonů v roce 2011 s modelem Xiaomi Mi1. Od té doby výrazně rozšířila portfolio svých produktů a to i v dalších zemích. Svou oblibu si zasloužila především díky fokusu na nízkou cenu, ale zároveň v kombinaci s vysokou kvalitou svých výrobků, což často dokazují i naše recenze. V roce 2015 zaujala v pořadí čtvrté pomyslné místo v žebříčku největších výrobců smarphonů po boku chytrých telefonů od společností jako jsou Apple, Samsung či Lenovo.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro recenze

Xiaomi Redmi Note 10 Pro (recenze) – Nejlepší poměr cena/výkon s kvalitním displejem

Novinka Xiaomi Redmi Note 10 Pro navazuje na úspěch svého předchůdce, model Redmi Note 9 Pro, který se stal velmi oblíbeným, díky skvělému poměru ceny a výkonu. Tento dobrý kompromis si zachovává i novinka s řádových označením 10, která se prodává kolem pouhých 6 000 Kč. Pojďme se na ni podívat podrobněji v recenzi.  Konstrukce, …

Xiaomi Redmi Note 10 Pro (recenze) – Nejlepší poměr cena/výkon s kvalitním displejem Číst dál »

Xiaomi Redmi 10 Recenze

Xiaomi Redmi 10 2022 (recenze) – Levný, ale přesto vybavený

Xiaomi Redmi 10 je levným telefon, který se může pyšnit svojí výbavou a přitom se prodává za nízkou cenu, která nepřekročí ani 5 000 Kč. Nabídne vše, co byste v dnešní době od moderního telefonu očekávali, ale v ničem navíc moc nezaujme ani nepřekvapí. Je to ale na škodu, vzhledem k ceně? Pojďme se na …

Xiaomi Redmi 10 2022 (recenze) – Levný, ale přesto vybavený Číst dál »

Xiaomi Poco X3 recenze

Xiaomi Poco X3 (recenze) – To nejlepší ve své třídě

Řada Poco od výrobce Xiaomi se zaměřuje na co nejnabušenější výbavu při zachování dobré ceny. Nejinak je na tom Xiaomi Poco X3, který se pyšní řadou funkcní, slušenou vybavou a hlavně příznivou cenou. Pojďme se na něj podívat v recenzi.

Xiaomi Redmi Note 9 recenze

Xiaomi Redmi Note 9 (recenze) – Za tu cenu se nemá za co stydět

Další nástupce oblíbené řady Redmi Note – Xiomi Redmi Note 9 – se pyšní líbivou cenou a krásným designem. To však nejsou jediné přednosti tohoto telefonu a v jeho útrobách toho jistě najdeme více, třeba 48 MPx fotoaparát. Dokáže si ale získat své uživatele?

Xiaomi Redmi Note 8T Recenze

Xiaomi Redmi Note 8T (recenze) – Elegantní všeuměl

Tak jak Xiaomi představilo novou osmičku určenou pro asijské trhy, tak přichází i s evropskou verzí tohoto modelu pod označením Xiaomi Redmi Note 8T. Jedná se o nadupaný telefon, kterému se toho dá málo co vytknout. Přesvědčte se o tom v naší recenzi.

Xiaomi Redmi 8 Recenze

Xiaomi Redmi 8 (recenze) – Levný telefon s nadstandardní výbavou

Xiaomi Redmi 8 se snaží lákat své zákazníky především nízkou cenou kolem 3 000 Kč, za kterou ale nabízí výbavu, kterou by mohl závidět leckterý telefon vyšší cenové kategorie. Samozřejmě se někde ale muselo šetřit. Jak si s kompromisy na úkor ceny tento telefon poradit vám prozradí recenze.

Xiaomi Redmi 4X Global Recenze

Xiaomi Redmi 4X Global (recenze) – Střední třída s nadprůměrnou výdrží

Modelová řada Redmi od Xiaomi patří mezi nejrozšířenější a nejmasovější řadu této značky. Tato oblíbenost u zákazníků je dána hlavně poměrem příznivé ceny a slušné výbavy. Xiaomi Redmi 4X Global je odlehčenou variantou námi již recenzovaného modelu Redmi 4 Pro, ale zároveň vybavenějším a výkonnějším modelem, než je nejlevnější zástupce této řady Redmi 4A. I …

Xiaomi Redmi 4X Global (recenze) – Střední třída s nadprůměrnou výdrží Číst dál »

Přejít nahoru